PLANOWANIE / WYKONANIE
Koparka i Koparko ładowarka

Wynajem koparki z operatorem – Wrocław Księże Małe, Siechnice, Radwanice

Jak pracujemy?

Przygotowanie terenu pod budowę, prace ziemne, wykopy i wyburzenia wymagają użycia odpowiedniego sprzętu ciężkiego. Warto powierzyć to zadanie sprawdzonej i doświadczonej firmie, takiej jak nasza. Firma Bedron Pol świadczy usługi budowlane zarówno dla dużych firm, deweloperów czy dla osób prywatnych. Nie zamykamy się na działanie w obrębie jednej branży. Współpracujemy z firmami, które zajmują się brukarstwem, prowadzeniem ogrodów, montażem instalacji sanitarnych, budową lodowisk, wytwórnią betonu towarowego i wiele innych.

Wiodącą usługą naszej firmy jest usługa koparką i koparko-ładowarką z operatorem. Nasi operatorzy koparek posiadają bardzo duże doświadczenie, co sprawia że każda usługa wykonana jest terminowo, profesjonalnie i bardzo dokładnie. Nasza firma ceni sobie profesjonalizm, dlatego zwracamy uwagę na każdy aspekt podczas pracy.

Poznaj koparki jakie posiadamy na stanie:

• koparka gąsienicowa Doosan DX380LC o wadze 40 ton;

• koparka kołowa JCB 17,5 tony z pełnym osprzętem takim jak: 2 łyżki do kopania, skarpówka, widły oraz walec i nóż do asfaltu;

• koparko-ładowarka CASE;

Oprócz prac związanych z użyciem koparki lub koparko-ładowarki świadczymy usługi transportu materiałów sypkich, takich jak: transport piasku, żwiru, przekruszu ceglanego i betonowego, kruszyw w różnej frakcji, humusu i kostki granitowej. Ponadto w swojej ofercie posiadamy widły, walec i nóż do asfaltu. Dzięki bogatemu wyposażeniu zapewniamy kompleksową usługę sprzętem ciężkim.

Dlaczego warto nas wybrać?

Nasza firma rozwija się od 2010 roku. Od tamtego czasu nieustannie doskonalimy nasz zespół uczestnicząc w kursach oraz szkoleniach. Ponadto wyróżniamy się ogromnym doświadczeniem. Zwracamy uwagę na jakość wykonanych prac i działamy w pełni bezpiecznie. Dbamy o każdy detal i jesteśmy elastyczni wobec wymagań klienta. Profesjonalni pracownicy poradzą sobie z każdą napotkaną trudnością i z sukcesem wykonają swoje zadanie.

Nie boimy się dużych projektów i chętnie je realizujemy. Z sukcesem współpracujemy z wieloma firmami z regionu, dlatego jesteśmy otwarci na nowe wyzwania. Nasze doświadczenie które zdobyliśmy przez wiele lat wpływa na ergonomię wykonanych usług. Jeśli chcesz podjąć współpracę z naszą firmą zapraszamy do kontaktu.

    SZUKASZ RZETELNEJ EKIPY?
    Zadzwoń 24/7
      666 469 955