Wyburzenia

Rozbiórki i Wyburzenia – Wrocław Księże Małe, Radwanice, Siechnice

Jak pracujemy?

Nasza firma posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie na rynku budowlanym w zakresie wyburzeń. Dzięki ciągłemu rozwojowi, specjalistycznemu sprzętowi jakim dysponujemy i realizacji coraz to większych inwestycji, nasze przedsiębiorstwo cieszy się dużym zaufaniem na lokalnym rynku.

Poza wszelkimi robotami ziemnymi związanymi z szeroko pojętymi przygotowaniami pod budowę, zajmujemy się także pracami ziemnymi i wykopami. Oprócz tego nasza firma zajmuje się także transportem piasku oraz kruszyw.

Jeśli szukasz firmy specjalistycznej, która dokona rozbiórki lub wyburzenia Twojego obiektu, to dobrze trafiłeś. Posiadamy specjalistyczny sprzęt oraz odpowiednio przeszkolonych ludzi, którzy w sposób profesjonalny wyburzą Twój budynek. A jeśli będziesz chciał się pozbyć gruzu z rozbiórki, to również go zabiorą.

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem do wyburzeń.

  • koparka gąsienicowa Doosan DX380LC o wadze 40 ton – nadająca się nie tylko do wykonywania wykopów czy załadunku materiałów, ale także doskonale sprawdzi się przy wyburzaniu. Koparka Dossan DX380LC ma zasięg ramienia ponad trzech metrów, co sprawia, że jest ona niezawodnym sprzętem na nie jednym placu budowy. Ponad trzystukonny silnik zapewnia jej bardzo dużą moc i sprawia, że jest w stanie wjechać w najbardziej trudny i nieprzyjazny teren. Bardzo dużą zaletą tej koparki są gąsienice, które zapewniają jej stabilność oraz jej waga, która pozwala na pracę w grząskim gruncie;
  • koparka kołowa JCB o wadze 17,5 tony – bardzo zwrotna i mobilna, to cechy charakterystyczne tej koparki. Oprócz tego koparka ta jest niezwykle wydajna. Pozwala na prowadzenie wykopów na głębokości ponad 6 metrów. Do tej koparki posiadamy dwie różne łyżki do kopania, skarpówkę – przeznaczoną do niwelacji terenu, widły do palet, walec, a także nóż do asfaltu. Koparka ta nadaje się do wykonania wyburzeń budynków z głębokimi fundamentami. Dzięki temu, że jest ona wyposażona w koła oraz wydajny mocny silnik, jest w stanie wjechać w nie jeden głęboki wykop;
  • koparko-ładowarka CASE – do Państwa dyspozycji mamy także koparko-ładowarkę marki CASE. Jest to maszyna bardzo wydajna w pracy. Jednocześnie mocna i zwinna. Dzięki wysokiej jakości podzespołom jest ona niezawodna przy wykonywaniu prac budowlanych i wyburzeniach. Dzięki naszej koparko-ładowarce w sposób szybki i precyzyjny nasi operatorzy uprzątną każdy plac po rozbiórce.

Szukasz materiałów pod budowę lub potrzebujesz transportu materiałów po wyburzeniu budynku? Postaw na nas!

W szerokiej ofercie jaką posiadamy, oprócz świadczenia usług związanych z przygotowaniem terenu pod budowę, mamy także do zaoferowania sprzedaż oraz transport materiałów sypkich. Zajmujemy się sprzedażą takich materiałów jak: żwir, przekrusz betonowy i ceglany, a także kruszyw różnej frakcji. Oprócz tego nasza firma wykonuje transport piasków kopanych i płukanych, humusu oraz kostki granitowej.

Jeśli szukasz firmy, która wywiezie zbędne materiały pozostałe po wyburzeniu, to możesz na nas liczyć. Oprócz samych wyburzeń, nasza firma świadczy także usługi w zakresie transportu materiałów z rozbiórki. Nie będziesz musiał się o nic martwić. Wykonany wyburzenie oraz usuniemy zbędny materiał z Twojej działki.

Nasza wysoce wykwalifikowana kadra pracownicza wciąż doskonali się by sprostać Państwa potrzebom. Jeśli szukacie sprawdzonego wykonawcy jako inwestor, lub podwykonawcy jako główny wykonawca, to skontaktujcie się z nami.

SZUKASZ RZETELNEJ EKIPY?
Zadzwoń 24/7
  666 469 955